MieszkaniaDomyDziałkiLokale KomercyjneZgłoś NieruchomośćFinansowanieKontakt
Property view 1
1 / 11

Barłomino, Wz, piękne widoki , 1km do trasy Kaszub

Barłomino ul. Ofiar Stutthofu
169.000 zł201,19 zł/m²

Szczegóły nieruchomości

Powierzchnia:840.00 m²
Cena za m²:201,19 zł/m²
Okolica:Przedszkole, Szkoła podstawowa
Rekreacja:Las, Park
Komunikacja:Autobus, PKS

Media

Prąd
Woda miejska

Opis nieruchomości

Działka z pięknym widokiem 840 m² - Barłomino | Warunki Zabudowy | 1km od Trasy Kaszubskiej-Szybki dojazd do Trójmiasta

​Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona w miejscowości Barłomino (numer ewidencyjny: 31/29), w gminie Luzino, nieruchomość o regularnym kształcie na zróżnicowanym terenie.
Idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i pięknych krajobrazów, nie chcąc rezygnować z doskonałego i szybkiego dojazdu do miasta.
KLUCZOWE INFORMACJE I ATUTY:
• ​Powierzchnia: 840 m² - optymalny metraż pod budowę domu jednorodzinnego z przestronnym ogrodem.
• ​Ukształtowanie i widok: Działka położona jest na lekkim wzniesieniu, co zapewnia piękny, panoramiczny widok na okolicę.
• ​Dojazd: Dojazd do działki odbywa się na zasadzie udziału w drodze wewnętrznej.
​DOSKONAŁA LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:
​To jedno z największych atutów tej nieruchomości. Działka łączy sielski klimat z rewelacyjnym położeniem logistycznym:
• ​Trasa Kaszubska (S6): Znajduje się w odległości około 1 km. Gwarantuje błyskawiczny wjazd na trasę i szybki dojazd do Trójmiasta, Wejherowa oraz okolicznych miejscowości, jednocześnie pozostając w strefie wolnej od hałasu autostrady.
WEJHEROWO -14km 
REDA- 22km
GDYNIA- 40km

• ​Komunikacja publiczna: Niedaleko działki znajduje się przystanek autobusowy (linie PKS), co zapewnia wygodne połączenie dla dzieci dojeżdżających do szkół oraz osób niekorzystających na co dzień z samochodu.